Nicolae Grigorescu, observator in preliminariile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 14, 2020

Nicolae Grigorescu (foto) va fi observator de arbitri la un joc din runda preliminara UEFA Europa League.

Fostul asistent FIFA se va deplasa in Andorra, pentru meciul dintre Santa Coloma si Iskra Danilovgrad (Muntenegru). Partida a fost programata pe 20 august, ora 20:30, pe „Estadi Comunal”, din Andorra la Vella.

Arbitrii sunt din Irlanda de Nord: Keith Kennedy – Stephen Donaldson, Andrew Nethery – Steven Gregg.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!