Meci in preliminariile EURO 2020 pentru Alexandru Deaconu

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 13, 2019

Dupa ce saptamana trecuta a fost observator in grupele Champions League, Alexandru Deaconu (foto: frf) a fost delegat de UEFA si la un meci din preliminariile Campionatului European. Este vorba despre partida Portugalia – Lituania, care se va disputa joi, de la ora 21:45, pe „Estádio Algarve”.


PORTUGALIA – LITUANIA, Grupa B
Arbitru: Ruddy Buquet (FRA)
Arbitru asistent 1: Guillaume Debart (FRA)
Arbitru asistent 2: Julien Pacelli (FRA)
Al patrulea oficial: Amaury Delerue (FRA)
Observator arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)
Delegat UEFA: Francesca Sanzone (ITA)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!