Meci in Cipru pentru Alexandru Tudor / Europa League, Play-off (retur)

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuaug. 27, 2014

Tudor.Petrescu.Onita_620x281_11

Maine, de la ora 19:00, Alexandru Tudor va conduce partida dintre Omonia Nicosia (Cipru) si Dinamo Moscova (Rusia), din mansa secunda a play-off-ului Europa League. Arbitri asistenti vor fi Aurel Onita si Miklos Nagy, iar al patrulea oficial Radu Petrescu. Maltezul Charles Agius a fost desemnat sa noteze prestatia brigazii, in timp ce slovenul Rudolf Zavrl va fi observator de joc.

Meciul se va disputa pe stadionul GSP din Nicosia.

In partida tur, condusa de elvetianul Stephan Studer, scorul a fost egal: 2-2.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!