Meci in Champions League pentru Teodora Albon

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 11, 2014

TeodoraAlbon_4

Clujeanca Teodora Albon (foto: uefa.com) va conduce maine partida dintre Wolfsburg si Neulengbach, contand pentru mansa secunda a optimilor Ligii Campionilor (feminin). La cele doua linii de margine se vor afla Mihaela Gomoescu si Alexandra Apostu, in timp ce rezerva va fi Sandra Blumenthaler (Germania).

Jocul se va disputa de la ora 18:00 (ora Romaniei), pe “VfL-Stadion”, din Wolfsburg.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!