Play-off Liga a 3-a, Etapa 6
# | echipe | arbitri |
1 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS FC Dorohoi (BT) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
2 | CS Kosarom Pascani (IS) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Smeu Ionuţ (Brăila – Brăila) |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Botezan Matei (Târgu Mureş – Mureş) | ||
3 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) |
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – FC Voluntari (IF) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Stici Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – FC Afumati (IF) | A: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov) | ||
3 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – CS Stefanesti (IF) | A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa) |
A1: Teodorescu Tomi (Roşiori de Vede – Teleorman) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman; foto) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Florea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – SC Juventus Bucureşti (B) | A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Rămureanu Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS FC Balş 2007 (OT) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Constantinescu Eduard Marius (Craiova – Dolj) |
A1: Popescu Adrian (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Balş – Olt) | Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele – Teleorman) | |
Obs: Barbulescu Ilie (Piteşti – Argeş) | ||
3 | CS Vişina Nouă (OT) – FC Baloteşti (IF) | A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Andreescu Octavian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Dănciulescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Vulturii 2009 (TM) – CS FC Caransebes (CS) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Băla Casian (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Alexa Marius (Arad – Arad) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) | ||
2 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
3 | CS FC Hunedoara (HD) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Arsa Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
2 | CS Osorhei (BH) – CS National Sebiş (AR) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Osorhei (Osorhei – Bihor) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
3 | CS Ineu (AR) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Micloşină Dorian (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Nichimiş Valer (Alba Iulia – Alba) |
# | echipe | arbitri |
1 | FC MUNICIPAL Câmpina (PH) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) | |
nu se disputa | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Ungureanu Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | ||
3 | CS Atletic Bradu (AG) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Kusztos Laszlo Istvan (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Cirlea Gabriel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Ciugarin Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
Play-out Liga a 3-a, Etapa 6
# | echipe | arbitri |
1 | AS FCM Bacau (BC) – CSM Moinesti (BC) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS Bucovina Radauti (SV) – SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) | A: Hanceariuc Bogdan (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Covrig Grigore (Reghin – Mureş) | ||
3 | CS Aerostar Bacău (BC) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Stanisteanu Mircea (Vaslui – Vaslui) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Progresul Cernica (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS Rapid Fetesti (IL) – ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) | A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tineretului (Fetesti – Ialomiţa) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Straţi Dumitru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Sporting Liesti (GL) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – Dinamo 2 1948 SA (B) | A: Zaharia Tudor Andrei (Slobozia – Ialomiţa) |
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Viitorul Domneşti (IF) – CS Tunari (IF) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: State Şerban (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Bărgăoanu Dumitru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Podari (DJ) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu – Gorj) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Podari – Dolj) | Obs: Turlete Ionel (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Marin Stelian (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – CS Muncitorul Resita (CS) | |
nu se disputa | ||
2 | FC Avrig (SB) – ACS Jiul Rovinari (GJ) | |
nu se disputa | ||
3 | SCM 2012 Resita (CS) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Bălăcescu Liviu (Timişoara – Timiş) |
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Gloria (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Cristea Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Ilie Alexandru (Craiova – Dolj) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | |
nu se disputa | ||
2 | FC Unirea Dej (CJ) – CS FC Zalău (SJ) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare – Maramureş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Mozes Miklos (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Balan Lucian (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Dumuţă Daniel (Stânceşti – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Boca Grigore (Cluj-Napoca – Cluj) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Civitas Fagaras (BV) – FC CONPET Ploieşti (PH) | |
nu se disputa | ||
2 | ACS URBAN Titu (DB) – FCM Târgovişte SA (DB) | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2014-05-16 Ora: 18:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Craciunescu Virgil (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS FC Papauti (CV) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-05-17 Ora: 18:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Comunal (Păpăuti – Covasna) | Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Argaseala Tiberiu (Ploieşti – Prahova) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga1, Etapa 33 / Arbitrii jocurilor programate vineri
Marian Barbu, primul joc la centru in Liga 1 / Arbitrii jocurilor de astazi din etapa 33
Comentarii recente