1 | CS Stiinta Miroslava (IS) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
3 | CS Sporting Liesti (GL) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | ||
4 | CS FC Papauti (CV) – SCM Petrotub Roman (NT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Păpăuti – Covasna) | ||
5 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC Juventus Bucureşti (B) – SC FC Otelul Galaţi (GL) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – CS Tunari (IF) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) | Obs: Szoke Bela (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
4 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | FCM Târgovişte SA (DB) – CS Podari (DJ) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Vişina Nouă (OT) – CS Stefanesti | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) | ||
3 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – AFC Astra (PH) | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Rusen Marin (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS FC Hunedoara (HD) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) | ||
2 | CS Muncitorul Resita – echipa retrasa – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: | ||
3 | CS National Sebiş (AR) – ACSO Filiasi | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS FCM Baia Mare – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-03-07 Ora: 15:00 | A2: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) |
Sursa : CCA
Comentarii recente