Liga 3, Etapa 8
Sambata, 18 octombrie 2014
# | echipe | arbitri |
CS FC Papauti (CV) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) | |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila) | ||
ACS Bucovina Radauti (SV) – CS FC Zagon (CV) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) | |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) | |
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
SCM Petrotub Roman (NT) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) | |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal – Sintetic (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov) |
# | echipe | arbitri |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) – SC Juventus Bucureşti (B) | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova) | ||
AS Vointa Snagov (IF) – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) | |
A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
CS Viitorul Domneşti (IF) – SC FC Otelul Galaţi (GL) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
A1: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Regie (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău) |
# | echipe | arbitri |
CS Vişina Nouă (OT) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
CS Sporting Rosiori 2008 – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) | ||
CS Stefanesti – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) |
# | echipe | arbitri |
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Muncitorul Resita – echipa retrasa | ||
nu se disputa | ||
CS National Sebiş (AR) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara) | ||
ACSO Filiasi – CS Ineu (AR) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) | |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Braloștița (FILIAȘI – Dolj) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Vulturii 2009 (TM) | A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba) | |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Motorul (Arad – Arad) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) |
# | echipe | arbitri |
CSM Avantul Reghin (MS) – CS Osorhei (BH) | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) | |
A1: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) | ||
FC Gloria Progresul – CS Iernut (MS) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) | |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
CSC Sanmartin (BH) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) | |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) | |
A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
ACS Industria Galda – CS FC Zalău (SJ) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) | |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-10-18 Ora: 15:00 | A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) |
Sursa: frf-cca.ro
VEZI SI:
Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri
Comentarii recente