Legile Jocului, editia 2013-2014

Postat de Ionut Borcan2 Comentariiian. 19, 2014

LegileJocului_LawsOfTheGame_2013-2014_coperta

Am adugat pe site, la pagina de “Regulamente”, ultima editie a Legilor Jocului (2013-2014), varianta in limba engleza. O gasiti aici.

Zilele urmatoare voi incarca ROAF-ul, dar si alte materiale. De asemenea, la pagina de “Pregatire Fizica” gasiti un plan de antrenament pentru lunile ianuarie-februarie (vezi aici). Vor mai urma si altele.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!