La multi ani,Marin Marcel!

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiun. 29, 2016

 In fiecare an la sfarsitul lunii iunie , ploiesteanul Marin Marcel(foto centru:Facebook), unul dintre cei mai buni arbitri din judetul Prahova,isi aniverseaza ziua de nastere.  Marin Marcel a absolvit scoala de arbitri in 1988, la indrumarea regretatului doctor Emil Vlaiculescu , devenind cel mai longeviv arbitru din judet.A promovat in lotul „Liga A” in 1995 unde a ramas pana in 2012,fiind declarat „Cel mai bun arbitru din judet” in anul 2011.Fiul uneia dintre gloriile petroliste, George Mar,are in palmares peste 5000 de meciuri arbitrate:oficiale,veterani,amicale,minifotbal etc.In 2009 a participat la un concurs,pe teme sportive, organizat in Tunisia de catre TVR unde a si gastigat .Este fanul echipei locale Petrolul,fiind vicepresedinte al Ligii Suporterilor” Constantin Tabarcea”.

ScoalaDeArbitri.Ro ii ureaza la multi ani!

 

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!