La Buzau se fac inscrieri pentru scoala de arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 26, 2017

Comisia Judeteana de Arbitri Buzau anunta ca au inceput inscrierile pentru organizarea SCOLII de ARBITRI – promotia OCTOMBRIE 2017. Cei interesati trebuie sa fie tineri (baieti si fete), cu varsta cuprinsa intre 14-25 ani, avand starea de sanatate buna, dovedita printr-un certificat medical eliberat de medicul de familie, si sa depuna o cerere de inscriere la sediul AJF Buzau (incinta Sala Sporturilor, stada Mesteacanului nr 20).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!