Kyros Vassaras a asistat la jocul CSM Rm. Valcea – CFR Cluj 0-1

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 27, 2016

vassaras+huzu_saptamana-net_vl-cfr_2016_640x454
Kyros Vassaras s-a aflat marti in tribunele stadionului Municipal din Ramnicu Valcea, pentru a asista la jocul CSM Ramnicu Valcea – CFR Cluj, scor 0-1, din saisprezecimile Cupei Romaniei Timisoreana. In timpul meciului, presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor a stat langa observatorul Aron Huzu (foto: saptamana.net), din Sibiu. Arbitrii partidei au fost: Adrian Illyes (Ploiesti), Romica Bardes (Pitesti) si Valentin Dumitru (Gherghita).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!