Jocurile Olimpice: Prima delegare pentru Ovidiu Hategan

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 03, 2016

LILLE, FRANCE - JUNE 22: Referee Ovidiu Hategan (Romania) talks to Republic of Ireland's James McCarthy during the UEFA Euro 2016 Group E match between Italy and Republic of Ireland at Stade Pierre-Mauroy on June 22 in Lille, France. (Photo by Craig Mercer/CameraSport via Getty Images)

FIFA a facut publice delegarile pentru prima zi a Jocurilor Olimpice la fotbal masculin. Ovidiu Hategan (foto: Gettyimages) a fost delegat al 4-lea oficial la jocul dintre Mexic si Germania. Iranianul Alireza Faghani este arbitrul intalnirii, el urmand a fi ajutat la cele 2 linii de catre Reza Sokhandan si Mohammadreza Mansouri. Brigada va fi observata de catre Hector Vergara. Jocul este programat maine, 4 august, de la ora 17.00 (23.00, ora Romaniei), in Salvador.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!