JOCURILE OLIMPICE: OVIDIU HATEGAN ARBITREAZA ECHIPA GAZDA

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 05, 2016

Hategan_Sovre_Gheorghe_frf_604x423

FIFA l-a delegat pe Ovidiu Hategan sa oficieze jocul Brazilia – Irak. Acesta va fi ajutat la cele 2 linii de Octavian Sovere si Sebastian Gheorghe .Malang Diedhiou este al-4-lea oficial in timp ce Lee Harmon este observatorul de arbitri.Jocul este programat duminica,7 august, de la ora 20:00(ora locala) in Brasília.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!