Joc important pentru Hațegan, in preliminariile EURO 2020

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 18, 2019
De la stânga: Șovre, Hațegan si Gheorghe (Sursa foto: MSK Zilina)

Ovidiu Hațegan a fost delegat de UEFA la un joc important din preliminariile EURO 2020: Țara Galilor – Ungaria. Partida dintre locurile 3 (11 puncte), respectiv 2 (12 puncte), din grupa E, va avea loc marți, 19 noiembrie, pe stadionul Cardiff City, de la ora 21:45.

Colegii lui Ovidiu Hațegan vor fi Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe (asistenți) si Sebastian Colțescu (rezervă). Norvegianul Rune Pedersen a fost desemnat observator de arbitri, iar suedezul Lars Richt – delegat UEFA.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!