Iuliana Demetrescu va oficia la EURO U17 – feminin

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 12, 2019

In perioada 5-17 mai 2019, in Bulgaria se va desfasura Campionatul European U17 – feminin. UEFA a desemnat sase arbitri care vor conduce jocurile turneului final. Printre ei se afla si romanca Iuliana Demetrescu (foto: frf.ro).

La acest Campionat European vor participa opt echipe, impartite in doua grupe. Primele doua clasate se vor califica in semifinale:

Grupa A: Bulgaria, Danemarca, Spania, Portugalia

Grupa B: Austria, Germania, Anglia, Olanda

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!