Iuliana Demetrescu, delegată în SuperLiga României și în UEFA Youth League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 05, 2023

Săptămâna viitoare vor avea loc noi meciuri din UEFA Youth League, forul continental delegând la jocurile din faza grupelor și o brigadă feminină de arbitri din România.

Astfel, meciul dintre Arsenal Londra și FC Sevilla va fi condus la centru de Iuliana Elena Demetrescu, care va fi ajutată la cele două linii de către Elena Mihaela Țepușă și Roxana Ivanov, cel de-al patrulea oficial fiind Scott Tallis, din Anglia.

Partida, care contează pentru grupa B a competiției, va avea loc miercuri, 8 noiembrie, de la ora 14:00, la Borehamwood, pe Mangata Pay UK Stadium, conform FRF (Articol de Daniel Lazăr).

Până la meciul de săptămâna viitoare, Iuliana Demetrescu va oficia astăzi la partida din SuperLiga: Farul Constanţa – AFC Botoşani. Ea va fi ajutată de Marius Badea, Mihaela Tepușă (asistenți), Lucian Rusandu (rezervă), Cristina Trandafir (VAR) și Adrian Vornicu (AVAR). Observator va fi Andrei Ioniță.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!