Istvan Kovacs in Europa League

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 05, 2015

kovacs.nagy

Istvan Kovacs(foto stanga)  a fost delegat de UEFA sa oficieze jocul FC Koper (SVN) – Víkingur Reykjavík (ISL) din manşa secundă a primului tur preliminar al Europa League. Istvan Kovacs va fi ajutat în Slovenia de asistenţii Mikloş Nagy(foto dreapta) si Vasile Marinescu al -4-lea oficial fiind  Cătălin Popa.Brigada romana va fi observata de cipriotul Christos Skapoullis , in timp ce Gabriel Weiss este observatorul de joc .

Precedentul meci internaţional condus de catre cel mai bun arbitru roman din  2013 , a fost pe 11 decembrie 2014 , care a consemnat  debutul său în grupele Europa League, la Liverpool, Everton – Kuban Krasnodar 0-1. 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!