Istvan Kovacs arbitreaza in preliminarile UEL

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 03, 2015

Dupa prestatile bune din cele 2 jocuri, Istvan Kovacs (foto: Mediafax) a primit o noua delegare in  Europa League,  contand pentru turul  3 preliminar

Istvan Kovacs, ajutat de asistenții Sebastian Gheorghe și Ovidiu Artene și de al patrulea oficial Andrei Chivulete, va conduce partida Vaduz – Thun, de joi, 6 august, de la ora 20:30. În prima manșă, rezultatul a fost 0-0, anunta situl FRF.RO.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!