Imagini de la testarea fizica a arbitrilor din Liga 3 / Cluj-Napoca

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuaug. 27, 2013

teste cluj 2013 - vara_1

Dupa imaginile de la cursurile de instruire pentru arbitrii si arbitrii asistenti componenti ai lotului “Liga 3” organizate la Piatra Neamt si Giroc (Timis), site-ul nostru va prezinta o alta galerie foto, de data aceasta de la Cluj-Napoca. In perioada 8-9 august, aici s-au aflat arbitri din judetele: Cluj, Mures, Bistrita-Nasaud, Maramures, Satu Mare, Salaj, Sibiu si Alba.

Pozele au fost realizate de catre Andra Tanasuc.

teste cluj 2013 - vara2 teste cluj 2013 - vara3

TestareFizica_1_Cluj TestareFizica_2_ TestareFizica_3_ TestareFizica_4_ TestareFizica_5_ TestareFizica_6 TestareFizica_7_ TestareFizica_8_

 

Vedeti si:

Galerie foto de la testarea fizica a arbitrilor din Liga 3/Piatra Neamt

Imagini de la cursul arbitrilor din Liga 3 desfasurat in Timis

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!