Imagini de la Seminarul de vara pentru arbitrii si observatorii din Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 04, 2022

De duminica si pana marti, la Complexul Cheile Gradistei Fundata s-a desfasurat Seminarul de vara organizat de catre Comisia Centrala a Arbitrilor, din cadrul Federatiei Romane de Fotbal, pentru arbitrii si observatorii de arbitri din Liga 2. Pe langa testele teoretice si video, pe care le-au sustinut toti cei prezenti, arbitrii si arbitrii asistenti au trebuit sa treaca si probele fizice. De asemenea, ei au participat la diverse teme prezentate de catre membrii CCA: Eduard Dumitrescu, Augustus Constantin, Irina Mirt, Liviu Ciubotariu, Marcel Savaniu si Adrian Comanescu, precum si de catre fostul asistent FIFA Octavian Sovre. A existat si o tema prezentata de presedintele Kyros Vassaras,  prin intermediul platformei „zoom”.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!