Imagini de la consfatuirea arbitrilor si observatorilor din Sibiu

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 27, 2023

Sambata, 26 august, AJF si CJA Sibiu au organizat consfatuirea bianuala a arbitrilor și observatorilor din județ.

Marian Bordean, presedintele CJA, a prezentat cateva teme, printre care si ultimele modificari ale Legilor Jocului. De asemenea, au vizonate si clipuri prezentate de catre CCA la nivelul primelor ligi din România.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!