Imagini cu Mihaela Gomoescu, Cristina Trandafir si celelalte fete care au oficiat la turneul din Slovenia / Preliminarii CE – U 19

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 26, 2015

CristinaTrandafir_MihaelaGomoescu+colege-Slovenia_2015 (2)

Cristina Trandafir (prima dreapta) si Mihaela Gomoescu (prima stanga) au oficiat, in perioada 15-20 septembrie 2015, la 3 partide din cadrul grupei a 10-a a preliminariilor Campionatului European Feminin – sub 19 ani (vezi aici). Mini-turneul a fost gazduit de Slovenia.

Iata cateva imagini cu cele doua romance, alaturi de colegele lor si de observatori.

CristinaTrandafir_MihaelaGomoescu+colege-Slovenia_2015 (1) CristinaTrandafir_MihaelaGomoescu+colege-Slovenia_2015 (4) CristinaTrandafir_MihaelaGomoescu-Slovenia_2015 (3)CristinaTrandafir_MihaelaGomoescu+colege-Slovenia_2015 (5)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!