Imagini cu arbitrii romani de la semifinala Brazilia – Anglia / CM-U17

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 25, 2017

Ovidiu Hategan, Octavian Sovre si Sebastian Gheorghe au condus astazi semifinala Brazilia – Anglia (scor: 1-3), la Campionatul Mondial de juniori sub 17 ani, care se desfasoara in India. Al patrulea oficial a fost panamezul John Pitti, iar Gabriel Victoria, conationalul sau, rezerva de arbitru asistent. Jocul s-a disputant pe stadionul Vivekananda Yuba Bharati Krirangan, din Kolkata.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!