GALERIE FOTO: Nicola Rizzoli a prezidat primul curs in calitate de presedinte al A.I.A.

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 30, 2017

 In perioada 23-27 iulie a.c. a avut loc cursul de instruire si testele pentru „cavalerii fluierului” din Italia. Cursul a fost condus de Nicola Rizzoli, noul presedinte al Asociatiei Italiene de Arbitri.

Vezi si ARBITRUL ULTIMEI FINALE A C.M. S-A RETRAS

Foto: Facebook(Nicola Rizzoli)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!