Foto-video de la testarea fizica a arbitrilor doljeni

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 19, 2015

ArbDolj_Testare fizica_15.08.15_1

Sambata, 15.08.2015, CJA Dolj a organizat testarea arbitrilor si a arbitrilor asistenti de Liga 4, in vederea noului sezon competitional, programat sa inceapa la sfarsitul acestei saptamani, pe 22 august. Alaturi de acestia au fost convocati si toti arbitrii si arbitrii asistenti care sunt monitorizati pentru accederea in lotul de liga a IV-a. Totodata, in urma testarii de sambata se va stabili si lista de arbitri ce va fi transmisa catre CCA pentru jocurile de juniori republicani.

ArbDolj_Testare fizica_15.08.15_2

Chiar daca mai sunt aspecte care trebuie imbunatatite, pe ansamblu performantele arbitrilor au fost mai mult decat multumitoare. Motiv pentru care acestia au fost felicitati de catre presedintele comisiei judetene, Marian Ezaru. 

„Felicit toti arbitrii pentru rezultatele promitatoare avute, atat la testarea fizica cat si la cea teoretica.”, a spus presedintele CJA Dolj.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!