FOTO | Alexandru Tudor, 6 galbene si 1 penalty la Besiktas-Partizan

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 07, 2014

Tudor_Besiktas-Partizan_ue_3

Joi-seara, Alexandru Tudor a condus partida Besiktas Istanbul – Partizan Belgrad, din grupa C – Europa League. Gadele au castigat cu 2-1, dupa ce la pauza era 0-0, primul gol al partidei fiind marcat in minutul 57, din lovitura de pedeapsa – Ba (Besiktas).

Ceilalti componenti ai brigazii au fost Aurel Onita, Octavian Sovre (asistenti), Ovidiu Hategan, Cristian Balaj (aditionali) si Adrian Ghinguleac (rezerva).

Tudor a fluierat de 38 de ori fault (15-23), aratand si 6 cartonase galbene (1-5).

4 ofsaiduri (2-2) au semnalizat cei doi asistenti, de 7 ori indicand lovitura de la colt (5-2).

Besiktas-Partizan_640x365_partizan.rs Besiktas-Partizan_640x399_partizan.rs Besiktas-Partizan_640x813_partizan.rs Ghinguleac_Besiktas-Partizan_640x832_partizan.rs Tudor_Besiktas-Partizan_1_bjk_640x629

Ghinguleac_Besiktas-Partizan_ue Tudor_Besiktas-Partizan_ue_2 Tudor_Besiktas-Partizan_ue_1

Surse foto: partizan.rs, bjk.com.tr, uefa.com

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!