Fostul arbitru Ioan Danciu, internat in stare grava la spital

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 22, 2015

Ioan Danciu_mai 1989_Juniori_Romania-Bulgaria 1-1_600x435

Ioan Danciu (foto) a fost internat, marti, in stare grava, la Serviciul de Cardiologie Petrosani. Anuntul a fost facut de fiica fostului arbitru de prima liga, printr-un mesaj postat pe pagina de facebook a acestuia. 

“Ieri, 20.01.2015, tatal meu, Ioan Danciu, s-a internat de urgenta in Serviciul de Cardiologie Petrosani, avand probleme deosebit de grave din punct de vedere cardiovascular, si va multumeste tuturor prietenilor de pe facebook care l-ati cautat. Ne rugam la Dumnezeu sa se faca bine ca sa poata lua din nou legatura cu dumneavoastra. Va multumim!” 

Pe 5 ianuarie, Ioan Danciu a implinit 63 de ani. 

ScoalaDeArbitri ii ureaza insanatosire grabnica!

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!