Folosirea listelor de jucatori in Liga 1 si Cupa Ligii – Adeplast / Obligatiile arbitrului

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 01, 2015

Sigla_LPF_71x84Incepand cu etapa a IV-a din Liga 1, listele cu lotul echipei aprobate de LPF vor sta la baza completarii paginilor 6 si 7 din raportul de arbitraj, intocmit la inceputul fiecarui joc.

Mai multe detalii despre acest lucru, precum si care sunt obligatiile arbitrului puteti afla din adresa LPF, trimisa catre CCA si catre cluburile participante in competitiile organizate de Liga Profesionista de Fotbal. 

Adresa LPF_Folosirea listelor de jucatori in Liga 1 si Cupa Ligii – Adeplast

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!