Fiul lui Cristian Nica este campion national la atletism

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 09, 2014

Florin Nica_viteza_1

Prahova Business a anuntat, in exclusivitate, faptul ca ploiesteanul Florin Nica (foto) a devenit campion national la proba de 200 metri viteza, rezervata copiilor 1. Evenimentul s-a petrecut in Capitala, la finele saptamanii trecute, cand a avut loc finala Campionatelor Nationale de atletism pentru copii 1, 2 si 3.

In varsta de 13 ani, noul campion este fiul fostului arbitru asistent FIFA Cristian Nica.

Florin Nica-alaturi de antrenorul Florin Andrei

CristianNica_retragere_1

Prahova Business_1

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!