Examen de promovare pentru Liga 3 / Comunicat CCA

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 11, 2021

COMUNICAT 

Concurs de promovare în Liga 3 

 

        CCA va organiza, în intervalul 20 aprilie – 20 mai a.c., examen de promovare în Liga 3 în condițiile prevăzute de RODAAF – Art 96, pct. 2 și 3, iar avizul medical să fie conform art. 83, pct. 5.

Toate detaliile vor fi  comunicate de către CCA în timp util.         

10.02.2021

Comisia Centrală a Arbitrilor               

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!