EURO 2018, Futsal: Bogdan Sorescu va conduce o semifinala

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 08, 2018

Bogdan Sorescu ( foto: frf.ro) va conduce astazi semifinala Kazahstan – Spania, la Campionatul European de futsal, din Slovenia. Colegi ii vor fi: italianul Alessandro Malfer, cehul Ondrej Cerny şi grecul Vasilios Christodoulis.
Dupa ce a condus meciul de deschidere, Slovenia – Serbia (scor: 2-2), Bogdan Sorescu a mai oficiat la Polonia – Kazahstan (1-5; rezerva) si la sfertul Slovenia – Rusia (0-2; al doilea arbitru).
A doua semifinala, Rusia – Portugalia, va fi condusa de Gábor Kovács, ajutat de Balázs Farkas (ambii Ungaria), Juan Cordero Gallardo (Spania) si Josip Barton (Macedonia).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!