Echipa lui Ovidiu Hațegan, la un meci din sferturile Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 04, 2021
Sebastian Gheorghe, Ovidiu Hațegan și Octavian Șovre

Echipa lui Ovidiu Hațegan a fost delegată la un nou joc din Champions League: Manchester City – Borussia Dortmund, in sferturile de finală ale competiției. Octavian Șovre și Sebastian Gheorghe vor fi arbitri asistenți, iar Istvan Kovacs al patrulea oficial. În camera VAR se vor afla italienii Marco Di Bello și Paolo Valeri. Hugh Dallas (Scoția) a fost desemnat observator de arbitri, iar Kris Bellon (Belgia) delegat UEFA. 

Partida se va disputa la Manchester, marți, 6 aprilie, de la ora 22:00. 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!