Echipa “Impreuna Pentru Sansa TA” a oferit flori doamnelor si domnisoarelor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 13, 2014

8 MARTIE -O primavara frumoasa_635x471

La finalul saptamanii trecute, echipa “Impreuna Pentru Sansa TA” a oferit flori doamnelor si domnisoarelor din Ploiesti. Detalii despre aceasta actiune gasiti aici.

“Impreuna Pentru Sansa TA” este o asociatie al carei scop principal este “acela de ajutorare a copiilor familiilor defavorizate sau care provin din familii dezorganizate, dornici să înveţe şi să-şi continue studiile prin oferirea de susţinere materială şi sprijin moral, cât şi organizarea de diverse activităţi educative.” De asemenea, “Asociaţia ÎMPREUNĂ PENTRU ŞANSA TA îşi propune ajutorarea persoanelor defavorizate din punct de vedere social, profesional, financiar şi medical prin oferirea de susţinere materială, sprijin moral, pentru depăşirea situaţiilor socio-economice defavorabile şi a marginalizării sociale.” 

AJUTA SI TU! 

Redirectioneaza 2% din impozitul pe venit 

Doneaza 20% din impozitul pe profit

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!