Detalii si imagini din prima zi a cursului arbitrilor din Liga 1

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 04, 2016

1.CursArb-L1_iulie16

Ieri, la Cheile Gradistei, a debutat cursul arbitrilor si arbitrilor asistenti din prima liga. Dupa deschiderea cursului, a urmat o testare video, cu 10 faze de analizat. Concluziile sezonului trecut au fost prezentate de presedintele CCA, Kyros Vassaras, recent intors de la Campionatul European. In final, Dan Monea a facut o prezentare a noului test fizic.

Cea de-a doua zi va incepe cu testarea fizica si va continua cu o serie de teme la care vor participa si observatorii de arbitri. Detalii si imagini veti gasi pe site-ul nostru, la finalul zilei.

1.1.CursArb-L1_iulie16 2.CursArb-L1_iulie16 3.CursArb-L1_iulie16 4.CursArb-L1_iulie16 5.CursArb-L1_iulie16 6.CursArb-L1_iulie16 7.1.CursArb-L1_iulie16 7.CursArb-L1_iulie16

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!