Detalii despre perioada desfasurarii cursului de vara al arbitrilor din Liga 2

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiun. 18, 2014

CCA_Sigla noua_150x94CCA a anuntat ca seminarul din vara pentru arbitrii si arbitrii asistenti din lotul “Liga 2” va avea loc cu 7-15 zile inainte de inceperea sezonului competitional 2014/2015 pentru campionatul ligii secunde. Durata, locatia si data inceperii cursului vor fi comunicate in perioada urmatoare. 

Vezi si:

CCA a anuntat perioada in care se va desfasura cursul de vara al arbitrilor din Liga 1

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!