Tur
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Sportul Chișcani (BR) – CS Soimii Topolog | A: Marcu Claudiu Cornel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) | ||
2 | Venus Independenta (CL) – CSA Axiopolis Sport Cernavoda | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Venus (Independenţa – Călăraşi) | Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | AS Arsenal Malu (GR) – AS FC Progresul Bucureşti | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Malu – Giurgiu) | Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) | ||
4 | ACS Vointa 2010 Crevedia – CSM Flacăra Moreni (DB) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Crevedia – Dâmbovita) | Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | AS Euromania Dumbraveni – CS Paulesti | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (DUMBRĂVENI – Vrancea) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
6 | FC Petrolul Berca – ASCS Nemere Ghelnita | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Petrolul (Berca – Buzău) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
7 | CS SF Pajura Husi – CS Avântul Valea Mărului (GL) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Husi – Vaslui) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) | ||
8 | AS Siretul Lespezi – AS Gauss Racaciuni | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
9 | Vointa Ion Creanga (NT) – CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Ion Creanga – Neamţ) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
10 | ACS FC Bistrita – ACS Somuz Falticeni | A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) | ||
11 | CS Viitorul Ulmeni (MM) – Unirea Mirsid | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
12 | FC Hidiselul de Sus (BH) – AS Recolta Dorolt | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | ||
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Hidiselul de Sus – Bihor) | Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | |
13 | AS Muresul Vintu de Jos – ACS Muresul Ludus (MS) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Muresul (Vinţu de Jos – Alba) | Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
14 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – AS Viitorul Feleacu | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
15 | AS FC Ripensia Timișoara (TM) – AS Hercules Lupeni | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Tocai Emeric (Mediaş – Sibiu) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Tehnomet (Timişoara – Timiş) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Cocoş Adrian (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
16 | CS Pandurii Cerneti (MH) – CSM Scolar Resita | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Ion Floricică (Şimian – Mehedinţi) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
17 | CS Sirineasa – ACS Tractorul Cetate | A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Sirineasa – Vâlcea) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | ||
18 | Hermannstadt Sibiu – CS Gilortul Targu Carbunesti (GJ) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) | Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov) | |
Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş) | ||
19 | AS Recolta Stoicăneşti – AS FC Arges Pitesti 1953 | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Stoicanesti (Stoicanesti – Olt) | Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) | ||
20 | AS UNIREA Cristuru Secuiesc – ACS Olimpic Cetate Rasnov | A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) |
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Orasenesc (Cristuru Secuiesc – Harghita) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) | ||
21 | FCM Alexandria (TR) – Andrias Andrasesti | A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-06-18 Ora: 18:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Baraj liga a 3-a, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
Ultimele informari
- 2016_06_17 In atentia AJF/CJA – Programul de talente 2016/2017
- 2016_06_15 In atentia arbitrilor de futsal – New FIFA test
- 2016_06_15 In atentia arbitrilor si arbitrilor asistenti din Liga 1 si 2 – New FIFA test
- 2016_06_08 Regulamentul si baremul – juniori A1
- 2016_06_03 In atentia Presedintilor CJA/program talente femei
- mai multe…
Ultimele stiri
- In atentia arbitrilor/arbitrilor asistenti participanti la cursul de consolidare pentru Liga 3
- In atentia arbitrilor/arbitrilor asistenti din liga 3 participanti la cursul de instruire de la Bucuresti
- 2013_08_26 Adresa Comisiei Centrale a Arbitrilor
- Noul cont al Comisiei Centrale a Arbitrilor la Banca Transilvania este:
- Numarul de telefon al Comisiei Centrale a Arbitrilor este:
- mai multe…
In atentia arbitrilor
Calendar
?
|
Iunie, 2016 | ||||||
«
|
‹
|
Astăzi
|
›
|
»
|
|||
sapt | Dum | Lun | Mar | Mie | Joi | Vin | Sam |
21 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||
22 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
23 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
24 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ||
Selectează data
|
Sursa:CCA
Comentarii recente