Cursurile de instruire pentru arbitrii si observatorii din Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 13, 2022
Foto: FRF

Astazi debuteaza cursurile de instruire pentru arbitrii si observatorii de arbitri din Liga 2, organizate de CCA. Daca primii sunt cazati la Complexul Cheile Gradistei – Fundata, observatorii vor participa online. Majoritatea temelor vor fi comune.

Tot astazi, participantii vor sustine testarea video si testarea teoretica.

Cursurile se vor incheia marti, 15 februarie 2022.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!