Curs pentru arbitrii tinere talente din Liga 3 / Lista participantilor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiun. 13, 2014

CCA_Sigla noua_150x94Comisia Centrala a Arbitrilor organizeaza la Bucuresti, in perioada  16 – 17.06.2014,  un curs de instruire pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 3 considerati tinere talente.

Dati click mai jos pentru vedea programul cursului si numele participantilor:

Program Curs Tinere Talente Liga 3 / Lista arbitri si arbitri asistenti nomninalizati

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!