Curs de instruire pentru observatorii de arbitri din Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 12, 2019

Luni dimineata, la CNAF Mogoșoaia, a debutat cursul de instruire organizat de CCA pentru observatorii de arbitri din Liga 2. A fost o zi intensa, cu testare video si teoretica, urmata, pana la 19:30, de cateva teme bazate pe imagini video. Lectori au fost vicepresedintele Alexandru Deaconu, Augustus Constantin si Irina Mirt.

Cursul se va incheia astazi, dupa alte teme si recomandari. Vom reveni cu imagini.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!