Curs de instruire cu observatorii de arbitri din Liga 1. Lista celor convocati

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 26, 2014

CCA_Sigla noua_150x94CCA a anuntat ca in perioada 04-05.08.2014 observatorii oficiali de arbitri din anexa de mai jos sunt convocati la Bucuresti – Casa Fotbalui pentru un curs de instruire. Programul cursului si alte detalii vor fi afisate in cel mai scurt timp.

Lista cu observatorii de arbitri – Liga 1

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!