Cristina Dorcioman, delegata la un joc din preliminariile CM

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 22, 2014

Cristina Dorcioman_Chimia-Conpet_1

O echipa de arbitri din tara noastra a fost delegata la partida Elvetia – Danemarca, contand pentru preliminariile Cupei Mondiale de fotbal feminin. Cristina Dorcioman (foto) va oficia la centru, in timp ce Petruta Iugulescu si Mihaela Gomoescu se vor afla la liniile de margine. Rezerva a fost desemnata elvetianca Linda Schmid.

Jocul se va disputa pe stadionul “Brügglifeld”, din Aarau, pe 10 aprilie, de la ora 20:00.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!