Cristian Nica observator de arbitri la ultimul joc din etapa a -14-a

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuoct. 18, 2015

Cristi Nica_ultimul-joc_stadion_Thun

 

C.C.A l-a delegat pe Sebastian Coltescu sa oficieze jocul CS Pandurii Târgu Jiu  – ACS Poli Timisoara .Coltescu  va fi ajutat la cele două linii de  Octavian Şovre , Aurel Oniţă in timp ce  Marian Balaci este al-4-lea oficial.

Cel mai bun produs al arbitrajului prahovean, Cristian Nica(foto), a fost delegat ca observator de arbitri , la meciul FC CFR 1907 Cluj – FC Viitorul Constanţa SA .Fostul presedinte al C.J.A. Prahova in perioada 2007-2010 va observa brigada condusă la centru de Ovidiu Haţegan, informează frf-cca.ro. Haţegan va fi ajutat la cele două linii de Sebastian Gheorghe şi Vladimir Urzică, in timp ce Florin Miron va fi al-4-lea ofical.Octavian Goga va indeplini rolul de observator de joc . Jocul este programat maine de la ora 20.30

.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!