Cristian Nica, noul presedinte al unui club sportiv prahovean

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 30, 2013

Cristian_Nica_Barcelona

Site-ul gazetaph.ro anunta faptul ca “În şedinţa Consiliului Local al comunei Blejoi, de luni, 29 aprilie 2013, s-a aprobat numirea în funcţia de preşedinte al Comitetului Director al Clubului Sportiv Blejoi a arbitrului-asistent ploieştean Cristian Nica (foto, pe holul arenei Nou Camp, din Barcelona, cu prilejul unui meci din Liga Campionilor), purtător al ecusonului FIFA şi unul dintre cei mai buni liniori ai primului eşalon din România, în ultimii mai mulţi ani.” Pentru mai multe detalii dati click aici.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!