CJA Ilfov organizeaza o noua scoala de arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 19, 2015

fluier-arb_mAsociaţia Judeţeană de Fotbal Ilfov, prin Comisia Judeţeană de Arbitri, invită toţi tinerii judeţului, care iubesc fotbalul, să se înscrie la un nou curs de arbitri. Acesta va demara incepand cu data de 20 ianuarie 2015.

Sunt aşteptaţi, băieţi şi fete, cu vârsta de minim 15 ani si maxim 26 ani, de preferinţă foşti sau actuali jucători de fotbal.

Informatii suplimentare la numerele de telefon: 0722.342.071 sau 0786.250.882 – Florin Stanescu, presedintele Comisiei Judetene de Arbitri.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!