CJA Iasi a anuntat cine au fost cei mai buni arbitri in 2013

Postat de Ionut BorcanUn comentariuian. 06, 2014

AJF Iasi_siglaComisia Judeteana a Arbitrilor Iasi a stabilit clasamentele pentru cei mai buni arbitri si arbitri asistenti din 2013. Presedintele Vlad Ciobanu a anuntat, pe site-ul frf-ajf.ro, ca la intocmirea acestor clasamente nu au fost luati in calcul arbitrii si arbitrii asistenti care fac parte din loturile divizionare.

 

 ARBITRI: 

1. Giorgel IACOB 

2. Ciprian AELENEI 

2. Alexandru ROTARU 

3. Laurentiu MARIAN 

3. Cosmin ROMAN

 

 ARBITRI ASISTENTI: 

1. Andrei DIACONU 

2. Andrei DANDU 

2. Catalin CHISLEA 

3. Cosmin HODEA 

3. Tudor CORNEA

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!