Ciobanu, Hanceariuc și Chița, meci în preliminariile Campionatului Mondial de Futsal

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 06, 2022
Bogdan Hanceariuc, Vlad Ciobanu și Liviu Chița

Arbitrii FIFA Vlad Ciobanu, Bogdan Hanceariuc (Iași) și Liviu Chița (Pitești) au oficiat ieri la partida Norvegia – Serbia, din preliminariile Campionatului Mondial de Futsal – 2024. Meciul, disputat la Oslo, s-a încheiat cu victoria oaspeților – scor: 4-2. Timekeeper a fost norvegianul Dag Erik Tangvik , iar observator pentru arbitri – francezul Romuald Burgois.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!