Champions League: Observator roman la FC Salzburg – FK Liepeja

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 12, 2016

Roxana Berceanu_frf_600x415

Pe langa echipa lui Sebastian Coltescu,  Romania va fi reprezentata si de un observator de joc in prima mansa a turului doi preliminar al Ligii Campionilor. Este vorba despre Roxana Berceanu (foto: frf.ro), delegata la FC Salzburg – FK Liepeja. Partida se va disputa in aceasta seara, la Salzburg, de la ora 21:30 (ora Romaniei). Brigada este din Albania: Enea Jorgji – Denis Rexha, Egin Doda – Andi Koci, iar observatorul pentru arbitri – din Finlanda: Kaj Natri.

Vezi si:

Sebastian Coltescu arbitreaza in Champions League – Turul II preliminar

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!