CCA a anuntat perioada desfasurarii cursului de vara pentru arbitrii si observatorii din Liga 1

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 08, 2016

CCA_Sigla noua_150x94Comisia Centrala a Arbitrilor a stabilit perioada cursului de instruire din vara pentru arbitrii, arbitrii asistenti si observatorii de arbitrii din Liga 1. Aceasta este 01 iulie -10 iulie 2016.

Conform site-ului CCA, datele exacte si locatia vor fi afisate ulterior.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!