Brigada romanesca la un joc din optimile Champions League (feminin)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 19, 2015

Iugulescu_Albon_frf_600x406

Ultimul joc al optimilor Ligii Campionilor, varianta feminina, va fi condus de o brigada de arbitri din tara noastra. Este vorba despre partida FC Rosengard – Verona CF (scor: 3-1, in tur), care se va disputa astazi, pe stadionul “Malmo Idrottsplats”, din Malmo. Ora de start este 20:00 (19:00, locala).

La centru se va afla Teodora Albon (foto – stanga/frf.ro), iar la liniile de margine Petruta Iugulescu (foto – dreapta) si Mihaela Gomoescu. Suedeza Camilla Stendahl a fost desemnata arbitru de rezerva.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!