Brigada romaneasca, in preliminariile CM feminin

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 28, 2013

Babadac Cristina_600x334_SdA

Asta-seara, o brigada din Romania va oficia la partida Franta – Bulgaria, din preliminariile Campionatului Mondial feminin. Jocul, contand pentru grupa a 7-a, se va disputa pe “MMArena”, din Le Mans, incepand cu ora 21:45.

Cristina Babadac (foto) se va afla la centru, iar Gabriela Dananae si Speranta Popescu la liniile de margine. Al patrulea oficial a fost desemnata frantuzoaica Elodie Coppola.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!